X Banner

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Resim
SKU
Ürün
İnceleme
Fiyat

X Banner

Profesyonel iş hayatında yapılan işlerin, faaliyetlerin ve bununla beraber insanlara tüketmeleri amacıyla sunulan ürünlerin belirli standartlarda tanıtılması, afişlerinin ya da flamalarının belirgin bir şekilde ortaya konulması gerekebilir. X banner olarak ele alabileceğimiz bu ürün türü, çeşitli tanıtım faaliyetleri ile beraber görsel sunum amacı ile kullanılan ve ekonomik sunum materyallerinden birisidir. Çeşitli fuar alanlarında kullanılabilmekle beraber, mağaza ya da konferans salonu gibi farklı sunum olanların da kullanılabilecek olan X banner ürünleri, 80×180 cm olarak üretilmektedir. X banner kullanarak tercihe bağlı olan her şekilde kaliteli baskı materyalin dijital baskı olarak kullanılabilmektedir. Kısacası X banner üzerinde işletmenize, profesyonel ürün ve hizmetlerinize dair tanıtmak, insanlara kısaca bilgi verebilmek, ürün ve hizmetler ile alakalı genel düzeyde de olsa tanıtım ve bilgilendirme yapabilmek adına bu ürünler profesyonel ve de pratik bir şekilde kullanabilmektedir. Branda afiş olarak kullanılan ürünlerin yerine de pratik kurulumu, ekonomik oluşu ve taşıması gibi özellikleri sayesinde rahatlıkla kullanılmaktadır.

X Banner Bayrak

X banner bayrak modelleri ve ürünlerinde firmalar, işletmeler, konferans ya da dernek gibi önemli organizasyonlar ve işletmeler açısından son derece kullanışlı ve özen ne tercih edilen ürünler arasında karşımıza çıkar. Çünkü kullanması pratik, kurulun açısından kısa sürede kurulabilen ve maliyet açısından da son derece ekonomik olan bu tanıtım materyali sayesinde, reklam ve tanıtım faaliyetlerine oldukça uygun fiyatlarda gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede yalnızca tek bir organizasyon için ya da tek bir mağaza için kullanmanıza gerek olmayan X banner ürünlerini kolay kurulum ve kolay taşıma sayesinde istediğiniz herhangi bir organizasyonda, mekanda ya da lokasyonda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dolayısıyla işletmeniz, faaliyetleriniz, ürün ve hizmetleriniz için ekonomik bir tanıtım ürünü ve reklam malzemesi arıyorsanız o halde X banner ürünleri kişiselleştirilebilir olma özelliği ile tam olarak aradığınız ürün olarak sizlere sunulabilmektedir.

X Banner Bayrak Modelleri

X banner genel olarak işletmeler, firmalar, dernekler, organizasyonlar ve benzeri gibi bir çok farklı tanıtım faaliyetine ihtiyaç duyan kuruluşlar için son derece ekonomik ve çeşitli tanıtım materyalleri olarak karşımıza çıkar. X banner kullanımının branda afiş kullanımından biraz aha farklı olduğunu söylemek gereklidir. öncelikli olarak X banner modelleri ve ürünleri hangi bir yere asılarak kullanılmamaktadır. Bu ürünü kullanabilmek için kurulumu son derece basit ve pratik olan bir ayak sistemi bulunur. Daha sonrasında flama şeklinde bayrak malzemesinin iki tarafa da sıkıştırılması ile ürün 180 cm boyuna kadar çıkacaktır. Bu nedenle kurulumu kolay olan X banner ve modelleri afiş gibi bir yere asılma zorunluluğu olan ürünlere kıyasla kolay kullanıldığını söylemek gereklidir.

X Banner Bayrak Nerelerde Kullanılır?

X banner kullanım alanları son derece geniş bir alana yayılmaktadır. Öncelikli olarak afiş fiyatları aralığına kıyasla X banner ürünlerinin daha ekonomik olması, kullanım açısından herhangi bir yere asılma ihtiyacının olmaması ve baskı kalitesi açısından istenilen her türlü baskının, tasarımın ve kumaş modelinin kullanılabiliyor olması bu ürünlerin afiş, branda ve benzeri gibi ürünlere kıyasla çok daha fazla tercih edilmesini sağlamıştır. Bu sayede X banner ürünleri genel olarak, işletmeler ile beraber firmaların tanıtım organizasyonları, mağazalardaki ürünler hakkında kısa bilgilendirmelerin ya da logo ve bayrak tasarımların olduğu şekilde tanıtım malzemesi olarak, konferans, seminer, büyük çaplı toplantılar ve benzeri gibi organizasyonlarda tanıtım amacı ve hangi kurum ve kuruluşların katıldığına yönelik bilgilendirme amacıyla da kullanılabilmektedir. Ekonomik, pratik ve kullanıl kolaylığı sayesinde X banner tam anlamı ile hemen her amaç ile kullanılabilmektedir.

Filtreleme
Ürün kategorileri
Popüler Ürünler