Rollup Banner

Bayraksan Tekstil

Gösterilen sonuç sayısı: 14

Resim
SKU
Ürün
İnceleme
Fiyat

Roll up banner; en fazla tercih edilen display reklamcılık terimleri arasında yer alır. Bayraksan Tekstil olarak uzun yıllardır roll up banner modellerimiz ile de müşterilerimizin beğenisini kazanırız. Roll up ürünlerimizde sarmal mekanizması bulunur. Aynı zamanda modellerimiz toplanabilir yapıdadır. Tüm bunların yanı sıra 200 cm roll up ürünlerimiz, şık dış görünümleri ile hem tanıtım hem de reklamcılık açısından en ideal seçenekler arasındadır.

Roll up banner modellerinin sunduğu birçok avantaj vardır. İlk olarak, dikkatleri üzerinize çekerek hedef kitlenizin ilgisini çeker. Ürün veya hizmetlerinizin benzersiz özelliklerini ön plana çıkarırken, markanızın imajını güçlendirir. Çalışmalarınızı, etkinliklerinizi veya promosyonlarınızı tanıtmak için mükemmel bir platform sağlar. Modellerimizin son derece kolay bir şekilde taşınabilir oluşu ekstra avantaj sağlar. 200 cm gibi büyük boyutlara ulaşan modellerimizi fuarlarda, konferanslarda, işletmenizin içinde veya dışında herhangi bir mekânda kullanabilirsiniz. Hızlı ve kolay kurulumu sayesinde zamanınızı verimli bir şekilde kullanabilir, başka işlerinizle ilgilenirken markanızın görünürlüğünü artırabilirsiniz.

Roll up banner çeşitlerimiz, sunum bakımından da oldukça şık durur. Ürünlerimizin tercih sebeplerinin başında da bu detay gelir. Reklam malzemesi olarak bilinen 200 cm boyut seçeneği de sunan roll up banner çeşitlerimizin birden çok kullanım alanı vardır. Bu kaliteli tasarımlarımız; içinde sarmal mekanizma yer alan ve toplanabilir yapıda bir üründür. Roll up banner, markanızı ön plana çıkarmanın mükemmel bir yoludur. Hem etkileyici hem de taşınabilir olmasıyla, işletmenizin potansiyel müşterilere nasıl profesyonel bir şekilde ulaşabileceğini gösterir. Roll up fiyatları ve boyutlarının avantajlarından dolayı en fazla tercih edilen reklam ürünlerinin arasında ilk sıralarda yer alır.

Roll up seçeneklerimizi farklı kullanım alanları kapsamında pek çok boyut alternatifi ile müşterilerimize sunarız. Ürünlerimiz, küçük boyutlu halleriyle ofis ve toplantı salonlarında tercih edilir. 200 cm gibi büyük boyutlular ise çoğu zaman kongre ve fuar alanlarında kullanılır. Aynı anda farklı boyutlara sahip çok sayıda seçenek de birlikte kullanılabilir. Dijital baskı roll up banner aynı zamanda uzun süreli bir yatırımdır. Dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve tekrar tekrar kullanılabilir. Bu da size uzun vadede tasarruf sağlar ve pazarlama bütçenizin etkin bir şekilde kullanılmasını sağlar. Bayraksan Tekstil olarak birbirinden farklı seçenek ile müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi amaç ediniriz.

Roll Up Banner Çeşitleri

Roll up modellerimizin yoğun rağbet görmesinin temel sebeplerinden biri de kolay kurulum imkanı sunmasıdır. Modellerimiz yapı bakımında alüminyum gövde ve sabitleme çubuğundan meydana gelir. Üretim aşamasında ana gövdenin içinden sarmal mekanizmaya sarılı halde olan baskı yüzeyini açıp çubuk vasıtası ile sabitleriz. Ayrıca 200 cm boyutlarındaki dijital baskı ürünlerimizi alüminyum gövdelerinin altında yer alan ayakları açıp en uygun alana konumlandırmak, kullanım için yeterli olur. Bütün bu işlemler için ise en fazla harcanan süre 3 ile 5 dakika arasında olur.

Roll up çeşitleri temelde ebat bakımından farklı kategorilere ayrılır. Dijital baskı ile cazibe kazanan modellerimiz, son derece sık kullanılan bir reklam ve tanıtım ürünüdür. Ancak roll up ürünlerimizin başarısı; tam anlamıyla konumlandığı alan, bu alana uygun boyut seçimi ile baskı yüzeyi üzerinde yer alan tasarıma bağlıdır. Uygun alan ve boyut seçilmiş olsa dahi roll up tasarımı noktasında eğer iyi bir çalışma yapılmadıysa yine de beklenen etkiyi yaratmaz. Bu nedenle ürün ve hizmet odaklı şekilde profesyonel bir tasarım ile istenen mesaj karşı tarafa daha net iletebilecek hale gelir. Kolay okunabilir boyutlara sahip ve kısa bir yazı daha verimli sonuçlar sağlar. Aynı zamanda tüm yüzeyin yazı ya da görsel ile donatılması, karşı tarafa anlaması zor karışık bir görüntü verir. Bu durum ise insanlar üzerinde itici bir etki yaratır.

Roll up fiyatları da pek çok kişide merak uyandırır. Roll up fiyatları, modellerimizin sahip olduğu malzeme kalitesinin yanı sıra tercih edilen boyuta bağlı olarak değişiklik gösterir. Roll up fiyatları ise farklı bütçelere hitap edecek şekildedir. Bunun yanı sıra modellerimizi, tasarımlı ve tasarımsız şekilde de sunarız. Bayraksan Tekstil olarak roll up fiyatları ve diğer tüm konularda müşterilerimize her zaman avantaj sunarız.

Roll Up Banner Nerelerde Kullanılır

Roll up banner malzemelerinin hem az yer kaplaması hem de hafif yapıları, onların temel tercih sebebidir. Modellerimizin kullanım alanların başında fuarlar yer alır. Eski dönemlerde malzemeler ya da broşürler daha fazla yer kaplardı. Günümüzde roll up banner sayesinde görüntü açısında sadelik ortaya çıktı. Roll up modellerimizin kullanım alanları genel itibariyle kongre merkezleri, AVM, ofis ve toplantı alanları şeklindedir.

Roll up banner dijital baskılar, mağaza içi tanıtımlarda etkili bir şekilde kullanılabilir. Yeni bir ürünü veya indirimli bir kampanyayı duyurmak için mağaza girişinde veya rafların yanında sergileyebilirsiniz. Roll up bannerlar, restoran veya kafe içindeki özel teklifleri veya menüleri tanıtmak için idealdir. Roll up modelleriyle misafirlerinizin dikkatini çekebilir ve onlara sunulan lezzetleri veya indirimleri vurgulayabilirsiniz. Roll up bannerlar, işletmenizin girişinde markanızı ve işletme değerlerinizi vurgulamak için kullanılabilir. Müşterilerinizin ilk izlenimi güçlendirmek ve onları içeri çekmek için etkili bir yöntemdir.

Çok geniş kullanım alanı olan roll up banner modellerinin kalitesi çok önemlidir. Sıklıkla marka imajının önemli olduğu alanlarda kullanılması kalitesinin önemini artırır. Bayraksan tekstil olarak sizlere kaliteli roll up banner ürünlerini uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz. Bu şekilde herkes ihtiyacı olan roll up ürünlerine güvenle ve bütçe dostu fiyatlarla sahip olabilir.

Siz de markanızın etkisini artırmak ve müşterilerinizi etkilemek için roll up banner modellerinden faydalanabilirsiniz. Profesyonel görünümlü bir tanıtım aracı olan roll up banner, işletmenizin başarısına büyük katkı sağlar. Hemen bayraksantekstil.com.tr adresini ziyaret ederek roll up banner siparişi verebilir markanızın fark yaratmasını sağlayabilirsiniz!

Filtreleme
Ürün kategorileri
Popüler Ürünler
markas303 markas303