Reklam Dubası

Bayraksan Tekstil

Gösterilen sonuç sayısı: 49

Resim
SKU
Ürün
İnceleme
Fiyat

Reklam Dubası

Günümüzde, işletmelerin, mağazaların, dükkanların ve benzeri gibi kuruluşların müşterilerin dikkatini çeke bilmeleri için kullanmış olduğu ürünler çeşitlilik gösterebilir. Her geçen gün kullanılan ve tanıtım amaçlı olarak daha da fazla tercih edilmeye başlanan ürünlerde çeşitler gittikçe artış göstermeye başlamaktadır. Dolayısıyla ister tanıtım amacıyla olsun isterse de yalnızca yer belirlemek için olsun fark etmeksizin kullanılan burunlar işlevini fazlasıyla yerine getirebilmektedir. Reklam Dubası zaman zaman park dubası ile plastik duba ya da reklamlı duba olarak da bilinmekle beraber Reklam Dubası neyse hemen her sektörde rahatlıkla kullanılabilen, ekonomik olması ve dayanıklı olmasıyla beraber son derece kullanışlı reklam ürünleridir. Reklam Dubası kullanımı ile beraber olmak üzere kullanım amaçları da ilgili mekanın, işletmenin ya da mağazanın tanıtımlarının yapılabilmesi, yol kenarında araç parkına uygun olarak müşterilere yer ayrıldığının belirlenmesi, dikkat çekici özellik olarak kullanılması sayesinde de daha fazla müşteri çekebilmesi gibi özelliklere sahiptir. Bu bağlamda Reklam Dubası ürünleri işletmeler, mağazalar ve mekanlar açısından birkaç farklı amacı yerine getirebilmektedir.

Reklam Dubası Çeşitleri

Reklam Dubası olarak bir çok işletme, mağaza, organizasyon ve benzeri gibi oluşumlar çeşitli ürünlerini tercih edebilmektedir. Plastik duba olarak da sektörde bilinen reklam dubası ürünlerinde karşımıza çıkan ürün çeşitleri reklam park duba, a duba çift taraflı, park yapılmaz dubası, baskılı reklam dubası, plastik park dubası, ayaklı duba, eczane duba, dükkan önü duba, trafik duba, kaldırım dubası, yön gösterme dubası, otopark duba, trafik park dubası, kedigözü duba ve uzun dükkan dubası gibi çeşitli ürünler kullanıcılara sunulmaktadır. Reklam Dubası ürünlerinin bu kadar çeşitlilik göstermesinin ardında yatan temel nedenler ise öncelikli olarak bu ürünlerinin maliyetlerinin işletmeler açısından son derece uygun ve karşılanabilir düzeyde olmasından kaynaklanır. İkinci olarak Reklam Dubası ürünlerinde kullanım ve müşteri çekme yetkisi açısından ele alındığında diğer tanıtım ve reklam malzemeleri arasında en çok etkili olan ürünler arasında karşımıza çıktığını söyleyebilmek mümkündür. Yukarıda bahsedildiği gibi Reklam Dubası ürünlerinde kedi gözü, kaldırımı da trafik dubası olsun fark etmeksizin baskı yapmak istediğiniz herhangi bir tasarımı ya da işletmenizin logosunu ve benzeri gibi her türlü tasarımı, dubaların üzerine rahatlıkla baskı olarak uygulanabilir. Bu sayıda reklam olarak hem yol kenarındaki kişiler için hem de araç kullanan kişiler açısından dikkat çekici bir özelliği bu sayede kullanabilirsiniz.

Reklam Dubası

Reklam Dubası olarak ele alınan hatta zaman zaman plastik duba olarak da bilinen bu ürünlerde, edilmek istenen temel unsur, ucuz olarak maliyet özelliğine sahip olan bir reklam kullanmaktır. Özellikle park dubası ya da kedigözü duba gibi çeşitli özelliklerden oluşan ve bu şekilde meydana gelen Reklam Dubası ürünlerinde Temel beklenti, ışığın çok iyi bir şekilde yansıtılarak dikkat çekici bir şekilde dükkanın, malın ya da hizmetin tanıtımını ücretsiz olarak yapılmıştır. Bu sayede Reklam Dubası kullanılarak yol kenarlarında, mağaza önlerinde, kapı önlerinde, eczane ya da market gibi mekanlarda işletmenin faaliyet alanını net bir şekilde gösterebilir, aynı zamanda işletmenin kendi müşterilerine özel olan park yerlerinin olduğunu ve benzeri gibi ayrıcalıklı hizmetler sunulduğunu bu sayede rahatlıkla gösterebilirsiniz.

Reklam Dubası kullanımında, işletmelerin ya da mağazaların son derece ekonomik olarak belirlemiş oldukları bütçe sınırı içerisinde kalan bu ürünlerde, tanıtım ve yeni müşteri elde etme konusunda ne kadar başarılı bir iş gerçekleştiğini kendi gözlerinizle görebilirsiniz. En uygun maliyetle reklam uygulamasına gerçekleştirebilmek adına Reklam Dubası ya da plastik duba ürünlerini hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Reklam Dubası Fiyatları

Reklam Dubası fiyatları genel olarak ele alındığında kaliteli ham plastik ürünlerinin imalat süreçlerinde kullanılması gereklidir. Çünkü bu tarz ürünler genellikle yol kenarı, kaldırım, açık hava ve açık alan gibi mekanlarda kullanıldığı için Reklam Dubası malzemesinin kaliteli plastikten üretilmesi ve kendince bir ağırlığa sahip olması gereklidir. Reklam Dubası kullanım alanı olarak açık hava olduğundan ötürü, renkte solma, baskıda çıkma ve benzeri gibi hayal kırıklığı yaratıcı durumların meydan gelmemesi gereklidir.

Reklam Dubası fiyat aralıkları genellikle, boyut ve model bağlamında değişiklik gösterebilmektedir. Aynı zamanda perakende ya da toptan olarak satın almak istediğinizde bu konuyla alakalı detaylı bir araştırma yapmanız tavsiye edilebilir. Aynı zamanda baskı kalitesi olarak da dubaların üzerinde kullanılmasını istediğiniz baskı özelliğine bağlı olarak bu konuda bir fiyat değişikliği karşınıza çıkabilir.

Plastik Duba Nerelerde Kullanılır?

Reklam Dubası ya da plastik duba ile beraber park dubası gibi çeşitli isimler ile anılmaktadır. Reklam Dubası ürünlerini, bu kadar farklı isimler ya da çeşitli isimler ile anılmasının temel nedeni ardında aslında bu ürünlerin son derece işlevsel ve kullanışlı olarak işletmelere faydasının dokunmasıdır. Reklam Dubası kullanımı sayesinde mağazalar, işletmeler, dükkanlar ve benzeri gibi yol kenarında faaliyet gösteren ve sıcak müşteri olarak adlandırılan hedef kitlelere erişim daha kolay ve hızlıdır. Çünkü genellikle Reklam Dubası ürünleri, ürün çeşitliliğinin yanında yol kenarında, mağaza önlerinde, hastane ya da eczane gibi önemde mekanların nerede olduğunu gösterirken ve aynı zamanda kapalı ya da açık park alanlarında kullanılabilir. Genellikle gün içerisinde sık sık karşılaştığımız ve gördüğümüz duba ürünleri arasında karşımıza çıkan Reklam Dubası kullanıcılar için kedi gözü reflektör özelliği ile de kullanıcılara sunulmaktadır. Bu sayede gece gündüz fark etmeksizin her zaman mağazanın, işletmenin ya da dükkanın hizmet ve ürünlerinden müşterilerinizi haberdar edebilirsiniz. Reklam Dubası kullanımı ile bu sayede, yol kenarında hem müşterilerinize özel park yeri ayırdığınızı hem de ürün ve hizmetlerinizi ilgili mekandan geçen herkese de ilan ettiğinizi belirtmiş olursunuz.

Filtreleme
Ürün kategorileri
Popüler Ürünler