Atatürk Posterleri

Bayraksan Tekstil

Gösterilen sonuç sayısı: 31

Resim
SKU
Ürün
İnceleme
Fiyat

Atatürk Posterleri

Atatürk Posteri,Cumhuriyet tarihimizin en önemli ismi olan ve yeni bir Türk destanı başlatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün birbirinden farklı fotoğraflarını ileterek ya da siteden seçim yaparak Atatürk posteri oluşturabiliyorsunuz. Posterlerin kullanımı genellikle uzun süreli olduğu için, solma durumuna karşın kaliteli şekilde üretilmektedir. Mustafa Kemal Atatürk’ün birçok portresini burada bulabilir, baskı için istediğiniz portreyi seçebilirsiniz. Ölçü boyutları ise tercihen değişebilmektedir. Farklı bir portre fotoğraf iletmek isterseniz, sitenin çözünürlüklerine uygun ise, baskı için ilgililere iletebilirsiniz. Baskılar kısa sürede gerçekleştirilmektedir ve adresinize iletilmektedir. Toptan ya da perakende satış da yapılabiliyor. Atatürk posterleri için yüzey tercihinde de bulunabilirsiniz. Poster haricinde tablo türünde de baskı yapılabiliyor.

Büyük Boy Atatürk Posterleri

Baskı ölçüleri için fotoğrafın üzerine tıkladıktan sonra seçim yapabilirsiniz. Ölçü birimlerinin haricinde, baskı yüzeyini de seçebiliyorsunuz. Parlak kağıt, mat, Bristol kağıdı, fotoğraf kağıdı gibi tercihler de bulunabilirsiniz. Atatürk posteri, ofislerinizde, okullarda, öğrenci defterlerinde, bilim ortamlarında, resmi makamlarda, kişisel alanlarda ve benzeri birçok yerde sınır tanımaksızın kullanılmaktadır. Sevgi ve saygınızdan dolayı hayatınızın bir evresinde muhakkak Atatürk posteri almışsındır. Bunu daha kaliteli şekilde almak ve uzun süreli kullanmak istiyorsanız, Baskı Seli bünyesinde bulunan Atatürk portreleri arasında tercih yapıp, baskı sürecine gönderebilirsiniz. Site içerisinde yapılan tüm çalışmalar, müşterilere en kısa sürede iletilmektedir. Aynı zamanda tercihe göre, poster boyutunu aşıp, afiş ya da tablo kategorisine taşıtabilirsiniz.

Atatürk Posteri Satın Al

Baskı kalitesi, posterin kaliteli olması açısından son derece önemlidir. Bu nedenle en net ve çözünürlüğü yüksek fotoğrafların posterler için tercih edildiğini söyleyebiliriz. Atatürk posteri için, kumaş üzerine de baskı yaptırabiliyorsunuz. Kumaş baskısı olan ürünler son derece dikkat edilerek sipariş sahiplerine gönderilmektedir. Desenlerin doğru şekilde basılması ve gönderilme aşamasında buruşuk olmaması oldukça mühimdir. Bu nedenle bu aşamada, özellikle dikkat edildiğini ve sizlere özenli ürünler gönderildiğini söyleyebiliriz. Sitede aynı zamanda ekstra yüksek çözünürlüklü Atatürk posteri seçeneği bulunmaktadır. Bu sekmeyi kullanarak da daha net ve gerçekçi posterler elde edebilirsiniz. Son olarak, posterin hepsinin yağmur, rüzgar, ısı ve ışık gibi unsurlara dayanıklı olduğu da söyleyebiliriz.

Filtreleme
Ürün kategorileri
Popüler Ürünler