Atatürk Posterleri
Posted in: Genel

Atatürk Posterleri Fiyatları ve Kullanım Alanları

Atatürk Posterleri Fiyatları ve Kullanım Alanları

Atatürk posterleri, ülkemizde kişi, şirket ve kuruluşlar amaca uygun şekilde istedikleri iç ve dış alanda kullanabilirler. Milli bayramlarda, resmi törenlerde, okul binalarında, belediye binalarında, özel kurumlar gibi pek çok alanda süslemek amaçlı kullanılır. Ülkemizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e olan saygı ve sevgiden dolayı ev ve iş yerlerinde başköşelerinde Atatürk Posterini asabilirler. Türk bayrağı ve Atatürk posterleri yan yana birlikte kullanılırlar. Posterlerin üst kısımlarına fitil dikilerek asma işlemi kolaylaştırıyoruz.. Üst ve alt dört köşesine de sağlam kulp (köprüler) dikilir. Kulplardan gerdirilerek rahatlıkla kullanılabilir.

Atatürk Posterleri İmalatı ve Ölçüleri

Bez Atatürk Posterli bayrakların boyutları kullanılacak alana ve ihtiyaca göre değişiklik gösterir. Raşel kumaş üzerine son teknoloji dijital baskı makinesi kullanılarak baskı uygulanır. Müşterilerimizin iste ve ihtiyaçlarına göre her ölçü ve abatlarda Atatürk Posteri baskısı yapıyoruz. Atatürk fotoğraflarını web sitemizde seçebileceğiniz gibi farklı bir portre iletmek isterseniz ölçü boyutları çözünürlüklerine uygun ise baskı için ilgililere iletebilirsiniz.

Atatürk Poster Ölçüleri

20 x 30 cm30 x 45 cm40 x 60 cm
60 x 90 cm70 x 100 cm80 x 120 cm
100 x 150 cm120 x 180 cm150 x 225 cm
200 x 300 cm400 x 600 cm500 x 750 cm
600 x 900 cm800 x 1200 cm10 x 15 metre
12 x 18 metre 15 x 22,5 metre 20 x 30 metre


Boyutlarında posterlerin üretim yapıyoruz.
Atatürk Posterlerinin Özellikleri

Raşel ve saten kumaştan üretim yapıyoruz.

İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılıyor.

Çamaşır makinesinde düşük ısıda ve devirde yıkanır.

Dijital baskılar yüksek çözünürlükte ve fotoğraf kalitesindedir.

Posterler için yüzey tercihi yapabilirsiniz.

Profesyonel ekibimizle ücretsiz grafik tasarım hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan resimleri tercih edebilirsiniz.

Baskı yapılacak olan kumaş yüzeyi seçebiliyorsunuz.

Mat, parlak, fotoğraf, Bristol kağıtları gibi tercihlerde bulunabilirsiniz.

Atatürk Poster Baskı Fiyatları

Mustafa Kemal Atatürk’ün posterlerinin fiyatları büyüklüklerine ve kalitesine göre farklılık gösterir. Atamızın özel ve sivil hayatında çekilmiş olan fotoğrafların yanı sıra yetenekli ressamlar tarafından çizilmiş olan kara kalem, yağlı boya tabloları model değişikleri fiyatların değişme sebebidir. Her poster modellerinde farklı malzeme kullanılarak üretim yapıyoruz. Dev Atatürk baskılı posterler, küçük posterlere göre işçilik ve maliyetleri çok daha fazladır. Dolayısı ile kullanılan malzemelerde artmaktadır. Poster boyutları, kullanılan malzemeler, fiyatlar doğru orantılı olarak artmaktadır.

Toplu alımlar için firmamızı 0 (216 ) 594 5575 no lu telefonu arayarak fiyat teklifi alın. Sipariş verebilirsiniz. Tüm Türkiye’ye hızlı kargo ile gönderim yapıyoruz.

markas303 markas303