fiyat özeti

  • İndirim Havale İle Ödemelerde %3 İndirim Kazanın
  • Kargo Ücretsiz Kargo İçin 1.250 TL Harcama Limiti
  • Tasarım Satın Alımlarda Ücretsiz Tasarım Desteği
Adet Seçimi
Toplam :
blank

Açıklama

Konya Makam Bayrağı

Makam bayrağı adından da anlaşılacağı üzere genel olarak kurumların ve kuruluşların makamlarında tercih edilen bir bayrak modelidir. Farklı teknikler kullanarak dizayn ettiğimiz makam bayrak modellerimizi, dikdörtgen şeklinde tasarlarız. Bu bayrak modellerimiz, devletlere ve milletlere özgü ya da bir teşkilatın sembolü halinde dahi tasarlanabilir.

Bayrak denildiği zaman genel olarak akla ilk etapta ülkeleri temsil eden değerli semboller gelir. Ülkelerin hem özgürlüğünü hem de birliğini temsil eden aslında en mühim semboller, şüphesiz bayraklarıdır. Makam bayrağı modellerimiz de genel olarak kullandıkları alanları temsil eden bir unsur şeklinde sıklıkla tercih edilir.

Günümüzde pek çok alanda kullanılan makam bayrak çeşitlerini, genel olarak saten kumaşlar kullanarak üretiriz. Makam bayrak modellerimiz, müşterilerimizin istekleri kapsamında belli ebat ve ölçülerde tasarlarız. Ürünlerimiz özelliklere ve adet sayısına göre değişiklik gösterir. Makam bayrak seçeneklerimiz, genel olarak kamu ve özel kurum odalarında sıklıkla tercih edilir. Görsellik bakımından son derece güzel ve estetik bir görüntü sunan makam bayrak, direklerin üstünde kullanılır. Bayraklar, bir kurumu ya da topluluğu temsil ettiği için üretim aşamasında son derece kaliteli malzemeler ve işçilik kullanırız.

Makam Odası Bayrağı

Makam bayrağı çeşitlerimizi tasarlarken, ölçülerinin belli ölçü ve ebatta yapılması zorunlu bir durumdur. Türk bayrağı, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları açısından manevi değeri ve önemi son derece yüksek olan bir semboldür. Bundan dolayı da bayrakların giysi olarak kullanılmasının yanı sıra yakılması ya da yırtılması yasaktır. Bayraklara, gereken özen ile saygı gösterilmelidir. Günümüzde pek çok kurumda sık sık karşılaşılan bayraklar, kaliteli malzemeler ile belirli standartlar ve ölçüler kapsamında üretilmelidir.

Makam bayrağı seçeneklerimizi, çift kat saten kullanarak yaparız. Aynı zamanda tela ya da kola atılarak üretimi yaparız. Makam bayrağı modellerimiz, bayrak direğinin üzerine yerleştirilir. Bayrak direğinin ise malzemeleri krom ya da pirinç gibi dayanıklı elementlerdir. Direk ölçüsü de ortalama 230 santim civarı olur.

Makam bayrağı modellerimizde baskıyı sadece sert duran tarafa yaparız. Ayrıca makam bayrağı modellerimizin etrafına altın ya da gümüş püskül haricinde sim ile de süsleme yapabiliriz. Pek çok resmi kurumda tercih edilen makam bayrağı modellerimiz, dik bir duruş sergiler. Bayrak siparişi sırasında, renk tonlarının dikkate alınması gerekir. Kaliteli malzeme kullanarak ürettiğimiz bayrak modellerimiz, uzun süre deforme olmaz.

Logolu Makam Bayrağı

Bayrak üretimi aşamasında belirli ölçülere ve standartlara uymak zorunlu bir durumdur. Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlenmiş olan bayrak ölçüsüne kesinlikle dikkat edilmesi gerekir. Makam bayrağı modellerimiz, kanunlar kapsamında belirlenmiş olan ölçülerde üretiriz. Makam bayrağı modellerimizin ölçüleri 100×150 cm boyutlarında olur. Bunun yanı sıra direk ile beraber satışı gerçekleştirilen bayrak modellerimizin direk boyu da 230 cm şeklindedir. Parlak saten kumaş kullanarak ürettiğimiz makam bayrağı modellerimize, istenilen makama ait olan logo ve amblemleri de taşırız.

Makam bayrağı seçeneklerimiz, hem devlet kurumlarında hem de özel kuruluşlarda sıklıkla tercih edilir. Kurum ve kuruluşların en önemli parçası olarak da bilinen bu seçeneklerin, hem kişilerin hem de kurumların ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için üretim sırasında son derece kaliteli malzemeler tercih ederiz.

Makam Bayrağı Fiyatı

Her zaman yoğun ilgi gören bu bayrak çeşitlerimiz günümüzde banka, belediye başkanlığı, müsteşarlık, emniyet müdürlüğü, otel, mahkeme ya da cumhurbaşkanlığı makamı gibi pek çok resmi ve özel kuruluşta tercih edilir. Özel kuruluşlar, kendi mekanlarına estetik bir görüntü kazandırmak amacıyla bu bayrak modellerini tercih ederler. Her zaman kaliteli ürünleri size sunmayı amaç edinmiş firmamız uygun fiyatları ile herkesin ihtiyacı olan bir modele ulaşmasına imkan verir. Projelerinizde, toplantılarınızda, iç veya dış mekan etkinliklerinizde olsun şık, kaliteli bayraklara bizimle ulaşırsınız.

Makam için tasarladığımız bayrak fiyatları değişiklik gösterir, bu sebeple ihtiyacı tam olarak belirlemek önemlidir. Bayrak fiyatları; tercih edilecek ebat ve adet sayısına göre değişiklik gösterir. Bayrak üretimlerimiz, standart satış rakamları üzerinden verdiğimiz bir hizmet değildir. Bayrak ölçüsü, kullanılacak kumaş kalitesi ve diğer tüm unsurlar bu bayrak modellerimizin ya da diğer seçeneklerimizin ücretlendirilmesinde büyük oranda etkilidir. Belirlediğimiz satış rakamlarımız ise farklı bütçelere hitap edecek şekildedir. Bayraksan Tekstil olarak müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaç ediniriz. Bu doğrultuda da uzun süredir hizmetlerimize devam ederiz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

markas303 markas303