Gönder Bayrakları

Bayraksan Tekstil

Gösterilen sonuç sayısı: 9

Resim
SKU
Ürün
İnceleme
Fiyat

GÖNDER BAYRAK NEDİR ?

Gönder bayrakları, kelime anlamı olarak yükseklik, ufuk anlamına gelmektedir. Gönder bayrak , direğe çekilen bayrak anlamına tekabul etmektedir. Gönder bayrak dış mekan bayrakları arasında yer alır. Göndere bayrak çekmek ; bayrağı direğin en üst noktasına çıkarmaktır. Ülkeminiz belirli noktalarında gönderde türk bayrağı ve büyük ve orta ölçekli firmaların kurumsal değer kazanımı için bina önlerinde çoğunlukla tercih edilmektedir.

GÖNDER BAYRAK İMALATI

Bayrak çeşitleri arasında bayrak üretimi ve bayrak imalatı yaptığımız bir bayrak türü de Gönder Bayrağı’dır. Gönder içinde gönder türk bayrağı, yabancı gönder devlet bayrakları ve özel logolu gönder bayrakları yer almaktadır. Bayrak imalatı yapan bayrakçı firmamız gönder bayrak üretimi, bayrak satışı ve bayrak imalatı konusunda son derece eğitimlidir. Sts Bayrak bayrakçı firması olarak gönder bayrak siparişlerinizde size en uygun fiyat garantisi ile hizmet sunmaktayız. İstanbul içi ve İstanbul dışı gönder bayrak ve diğer tüm bayrak imalatı siparişlerinizi gönül rahatlığıyla tarafımıza iletebilirsiniz

GÖNDER BAYRAĞI ÖLÇÜLERİ

Gönder bayrağı ölçüleri , gönder direğinin ölçülerine göre farklılık göstermektedir. 5 metre gönder direği – 70×10 cm gönder bayrağı ölçüleri ile başlayarak; 30 metre gönder direği – 800×1200 cm gönder bayrağı ölçülerine kadar gitmektedir. Dilediğiniz gönder bayrağı ölçülerinde gönder bayrak siparişi verebilirsiniz.

Filtreleme
Ürün kategorileri
Popüler Ürünler
markas303 markas303