Almanya Masa Bayrağı

blank
Avrupa Birliği Bayrağı
616,00  TL

Açıklama

Almanya Masa Bayrağı

Bayrak modelleri genellikle kullanım alanlarına göre çeşitli sınıflara ayrılır. Hem iyi bir reklam aracı hem de ait oldukları kurumun yüzü olan bayraklar kamu ve özel fark etmeksizin her yerde kullanılabilir. Küçük boyutları ile şık bir görünüme sahip olan masa bayrağı çeşitleri en çok kullanılan türler arasında yer alır. Kendine ait olan metal bir direği bulunan bu bayraklar farklı kumaşlar kullanılarak üretilir. Tasarımında ise özel yapıldığı firmaya uygun detaylara yer verilebilir. Tekli ve ikili olarak masalara yerleştirilebilen bayraklar katılımcıların özelliklerini belirtmek amacıyla da tercih edilebilir. Ebatlarının küçüklüğü sebebiyle maliyeti de düşük olan masa bayrağı çoğunlukla standart ebatlarda üretilir. Direk ve bayrak kısımlarında kullanılan malzemeler farklı alternatiflere göre değişebilir. Genellikle bayrak kısmı saten kumaştan bağlantı yeri ise metal malzemeden üretilir. Firma logosunu içermesi sayesinde temsil kabiliyeti de olan bu bayrakların günlük hayatta çok sayıda örneğine rastlamak mümkündür.

Standartlara uygun masa bayrağı çoğunlukla 15×22,5 cm ölçülerinde üretilir. Saten ya da polyester kumaşlardan imal edilen bayraklarda dijital baskı teknikleri, empirme baskı, serigraf gibi yöntemler kullanılır. Çift yönlü olarak basılan bayraklar metal direklere monte edilir ve masaların üzerinde rahatça kullanılabilir. Hafif ve kolayca hareket ettirilebilir olması bu bayrakların özellikleri arasında yer almaktadır. Büyük bayraklara kıyasla maliyetleri de oldukça düşüktür. Bu sayede her türlü tanıtım ve reklam faaliyetlerinde rahatça tercih edilebilir. Ebatları ve sayıları ne olursa olsun her masa bayrağı üretimi profesyonel firma tarafından sorunsuz şekilde tamamlanır. Önemli olan husus bu alanda uzman olan bir firma ile çalışmaktır. Hem fiyat olarak hem de özellik olarak en uygun firmayı seçerken online destek alınabilir. Artık çoğu kullanıcının alışverişlerini dijital platformlardan gerçekleştirmesi sayesinde masa üstü bayrak talepleri en ekonomik fiyatlarla internetten karşılanabilir. Fiziksel mağazaların sahip olduğu çoğu maliyetin online mağazalarda olmaması bu tür ortamlarda ürünlerin daha düşük fiyatlardan alıcı bulmasını sağlar. Bu fiyatları yakalamak ve bayrak siparişlerini kolayca verebilmek için internet sitesinde bulunan iletişim formu bölümünden üretici firma ile irtibat kurulabilir.

Masa Bayrak Özellikleri

Genellikle çift kat saten kumaş kullanılarak üretilen masa bayrağı çeşitleri isteğe göre tekli, ikili, üçlü ve daha fazla sayıda yapılabilir. Kamu kurum ve kuruluşlarında sıklıkla görülen bu bayrak türü özel kurumlarda da yaygın olarak kullanılır. Belli bir alanda kısa yoldan reklam yapmak isteyenlerin tercihi de masa üstü bayrak çeşitlerinden yana olacaktır. Günlük yaşamda kullanımı fazla olan masa üstü bayrak modelleri toplantı masaları, fuar, tanıtım, kuruluşların çalışma masaları, dernekler, şirketler gibi yerlerde bulunur. Yöneticiler tarafından yapılan önemli görüşmelerde masa bayrakları kurumsallık göstergesi olarak yer alır. Bazı zamanlarda ise şirketlerin bulunduğu ülkenin bayrakları bastırılarak uluslar arası toplantılarda kullanılabilir. Ülkeden katılımı belirtmek adına ülkenin bayrağı kullanılırken reklam ve tanıtım amaçlı çalışmalarda şirket logosunu içeren masa bayrağı tercih edilir. Masa bayrak özellikleri kullanılacağı ortama göre belirlenecektir.

Çift taraflı olarak basılan masa üstü bayraklarda baskının arka yüzüne yansımasını önlemek için kurumsal firmalarla çalışmak gerekir. Üretimde kullanılan ekstra astar yüzeyler arası geçişi önleyecektir. Eğer takım halinde olan bayraklar sipariş edilecekse her bir bayrak için farklı tasarımlar kullanılabilir. İsteğe göre bayrağın ön ve arka yüzeylerinde farklı tasarımlar da uygulanabilir. Her kullanıcının ihtiyaçları farklı olacağından masa bayrağı üretimi müşteri taleplerine uygun şekilde yapılır. Fiyatlar bu siparişe göre belirlenecektir. Bayrağın üzerine yerleştirilecek logonun çözünürlük kalitesi yüksek olmalıdır. Bu sayede tasarım kendini daha iyi belli edecektir. İnternet üzerinden verilen siparişlerde dosya türünün siteye uygun olmasına dikkat etmek gerekir.

Masa bayrağı imalatı sırasında bayrak kısmında kumaş malzeme kullanıldığından kağıda yapılan baskı ve ekranda görünen renklerde %10 civarında ton farkı olabilir. Kurumsal olan renkler seçildiğinde bu tür durumları göz önünde bulundurmakta fayda vardır. Bayrağa uygulanacak içeriğin doğru seçildiğinden de emin olmak gerekir. Eğer masa bayrağı Türk bayrağı olarak basılacaksa bu talep tasarım ekibine iletilmelidir. Böylece bayrak sipariş Türk bayrağı standart şablonlarına uygun şekilde yapılacaktır. Bayrağa ilişkin detaylar Türk Bayrağı Kanunu’nda detaylı şekilde belirtilmiştir. Bayrak basımlarında lisans gerektiren tasarımlar yani spor kulüplerine ilişkin olan ürünlerin basımı yapılmamaktadır.

Resmiyetin bir sembolü olan masa bayrağı üzerine uygulanacak logolar ya da yazılar ipek baskı olarak uygulanabilir. Belli bir amacın yüzü olarak kullanılabilen bu bayrakların hangi boyutta olacağı masanın üzerinde duracak şekilde ayarlanır. Müşteriye teslim aşamasında bayrağın masanın üzerinde durmasını sağlayacak ayak kısmı da teslim edilir. Her bir malzemenin birinci sınıf seçilmesine özen gösterilir. Masa bayrağı üzerine yapılacak baskıların net olması için üretimin çift kat yapılması önemlidir. Kullanım sırasında çift direkt daha yaygın olsa da tek direk ile hazırlanmış modeller de mevcuttur. Her bayrağın üretimi müşterinin isteğine göre şekillenir.

Masa Bayrağı Modelleri

Tekli ile başlayıp dörtlüye kadar üretilebilen masa bayrağı çeşitleri tasarım olarak sayısız model seçeneğine sahiptir. Ebat ve şekil olarak ise T masa bayrağı ve L masa bayrağı çeşitleri daha sık kullanılır. Üretim yapan firmanın tüm malzemelerde kaliteyi tercih etmesi sayesinde her bir model kendini daha iyi belli eder. Ölçülerde bazı firmaların özel ölçü talepleri olduğundan bu alanda sabit bir standart mevcut değildir. Müşteri isteklerini karşılayabilmek için firmanın gelişim konusunda başarılı, her türlü bayrak üretimine açık ve yetenekli bir firma olması son derece önemlidir. Bu sayede masa bayrağı üretimi sonrasında müşteri memnuniyeti daha yüksek olacaktır. Kamu kuruluşları ve belediyelere üretilen bayraklar sayıca fazla olduğundan memnuniyetle birlikte sipariş sayısında da artış görülebilir. Talebin fazla olduğu bu tür firmalar kullanıcılar arasında hızlı şekilde yayılır ve olumlu deneyim sayısı artar. Referans müşteri sayısını artırmak için masa bayrağı imalatı yapan her firmanın müşteri taleplerine ekstra dikkat etmesi gerekir.

Masa üstü bayrak üretimleri için belli bir kalıp kullanılmaz. Her müşterinin talebine göre farklı üretimler yapılabilir. Günlük hayatta T tipi olan bayrakların daha fazla kullanıldığı görülebilir. T haricinde L tipi olan bayrak modelleri de oldukça yaygındır. En çok kullanılan boyutlar 15×22,5 cm olsa da talebe göre farklı ölçülerde de bayrak hazırlanabilir. Taleplerin değişiklik göstermesi her model için belirlenen fiyat aralığının da değişmesine neden olacaktır. Kaliteden ödün verilmeden yapılan üretimlerde daima uygun fiyatlar geçerlidir. Ürün yelpazesi geniş olmasına karşın indirimli fiyat tekliflerinin yapılması memnuniyeti artıracaktır. Eğer masa bayrağı üzerine farklı aksesuarlar eklenecekse bu durumda fiyatlarda artış görülecektir. Bu tür siparişlerde temel amaç maliyetleri çok yükseltmeden müşteri taleplerine yanıt vermektir. Fiyatların doğru belirlenebilmesi için bayrağın neden yaptırıldığına ve nerede kullanılacağına önceden karar vermek gerekir. Eğer bayrağın üzerine logo yerleştirilecekse ve kurumsal bir logo varsa bu mutlaka firma tasarımcısı ile paylaşılmalıdır. Masa bayrağı modellerinin dayanıklı tasarlanması sayesinde imal edilen her bir bayrak önceden belirlenmiş amaç ile uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanılabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

markas303 markas303