85×200 Cm Rollup Banner Pro Model – Baskısız

(2 müşteri değerlendirmesi)

♦ Kurulduğunda Kapladığı Alan : 85 cm x 200 cm

♦ İçerik : 80×200 cm Roll Up Lüx Pro

♦ Görsel Baskı Ebadı : En = 85cm / Boy = 200 cm

♦ 1 Adet Ağırlık : 1,850 Kg

♦ Baskılı Ağırlık : 2,400 Kg

♦ Termin : Aynı Gün Kargo / Elden Teslim

Kargo : Kargo Gönderimi – Sürat Kargo

875,00  TL +KDV

Beğendim Karşılaştır

Açıklama

Roll Up Banner Çeşitleri

Roll up modellerimizin yoğun rağbet görmesinin temel sebeplerinden biri de kolay kurulum imkanı sunmasıdır. Modellerimiz yapı bakımında alüminyum gövde ve sabitleme çubuğundan meydana gelir. Üretim aşamasında ana gövdenin içinden sarmal mekanizmaya sarılı halde olan baskı yüzeyini açıp çubuk vasıtası ile sabitleriz. Ayrıca 200 cm boyutlarındaki dijital baskı ürünlerimizi alüminyum gövdelerinin altında yer alan ayakları açıp en uygun alana konumlandırmak, kullanım için yeterli olur. Bütün bu işlemler için ise en fazla harcanan süre 3 ile 5 dakika arasında olur.

Roll up çeşitleri temelde ebat bakımından farklı kategorilere ayrılır. Dijital baskı ile cazibe kazanan modellerimiz, son derece sık kullanılan bir reklam ve tanıtım ürünüdür. Ancak roll up ürünlerimizin başarısı; tam anlamıyla konumlandığı alan, bu alana uygun boyut seçimi ile baskı yüzeyi üzerinde yer alan tasarıma bağlıdır. Uygun alan ve boyut seçilmiş olsa dahi roll up tasarımı noktasında eğer iyi bir çalışma yapılmadıysa yine de beklenen etkiyi yaratmaz. Bu nedenle ürün ve hizmet odaklı şekilde profesyonel bir tasarım ile istenen mesaj karşı tarafa daha net iletebilecek hale gelir. Kolay okunabilir boyutlara sahip ve kısa bir yazı daha verimli sonuçlar sağlar. Aynı zamanda tüm yüzeyin yazı ya da görsel ile donatılması, karşı tarafa anlaması zor karışık bir görüntü verir. Bu durum ise insanlar üzerinde itici bir etki yaratır.

Roll up fiyatları da pek çok kişide merak uyandırır. Roll up fiyatları, modellerimizin sahip olduğu malzeme kalitesinin yanı sıra tercih edilen boyuta bağlı olarak değişiklik gösterir. Roll up fiyatları ise farklı bütçelere hitap edecek şekildedir. Bunun yanı sıra modellerimizi, tasarımlı ve tasarımsız şekilde de sunarız. Bayraksan Tekstil olarak roll up fiyatları ve diğer tüm konularda müşterilerimize her zaman avantaj sunarız.

Roll Up Banner Nerelerde Kullanılır

Roll up banner malzemelerinin hem az yer kaplaması hem de hafif yapıları, onların temel tercih sebebidir. Modellerimizin kullanım alanların başında fuarlar yer alır. Eski dönemlerde malzemeler ya da broşürler daha fazla yer kaplardı. Günümüzde roll up banner sayesinde görüntü açısında sadelik ortaya çıktı. Roll up modellerimizin kullanım alanları genel itibariyle kongre merkezleri, AVM, ofis ve toplantı alanları şeklindedir.

Roll up banner dijital baskılar, mağaza içi tanıtımlarda etkili bir şekilde kullanılabilir. Yeni bir ürünü veya indirimli bir kampanyayı duyurmak için mağaza girişinde veya rafların yanında sergileyebilirsiniz. Roll up bannerlar, restoran veya kafe içindeki özel teklifleri veya menüleri tanıtmak için idealdir. Roll up modelleriyle misafirlerinizin dikkatini çekebilir ve onlara sunulan lezzetleri veya indirimleri vurgulayabilirsiniz. Roll up bannerlar, işletmenizin girişinde markanızı ve işletme değerlerinizi vurgulamak için kullanılabilir. Müşterilerinizin ilk izlenimi güçlendirmek ve onları içeri çekmek için etkili bir yöntemdir.

2 Customer Reviews

 1. blank

  Batuhan K*********

  Çok kaliteli malzemeden üretilmiş. Roll up Banner mekanizmaları paketler içerisinde elime ulaştı. Teşekkürler.

  • blank

   Emine Çetin

   Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanın efendim.

 2. blank

  Oktay K********

  Baskısız pro model rool up banner aldım. Malzemesi kaliteli uzun süre kullanabilecek kalitede. Tam zamanda elime ulaştı. Teşekkürler.

  • blank

   Emine Çetin

   Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanın efendim.

Yorum Yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

markas303 markas303