100*230 5 Cm Profilli Lightbox

  • Ebatı : 100×230 Cm
  • İçerik : Kasetin çerçevesi, çevreye yerleştirilmiş 4 alüminyum çubuktan (Lxl) oluşur, bunlar dört metal köşe ve vida ile birbirine sabitlenir
  • LED Aydınlatma : LED modülleri, eşit aydınlatma sağlamak için tekrarlı olarak yerleştirilir; Ayrıca kutunun içinde LED transformatörü olacaktır.
  • Kumaş : Gönderdiğiniz görsel yüksek kalitede %100 polyester, 185 gram ışıklı kumaşa basılmaktadır.
  • Tekstil baskısı : Kutu monte edildikten sonra, kumaşı nazikçe, perimetrik olarak monte edilir. Kanala sığacak şekilde oturacak ve kırışıklıklar vereklemler olmadan güzel bir görüntü sunacak. Çevresi dikilmiş bir silikon bant ile birlikte gelir
  • Taban : Boyutlara bağlı olarak, taban ayakları profil kasasına yerleştirilebilir veya profilin altına vurularak monte edilebilir.

5.320,00  TL +KDV

Beğendim Karşılaştır

Açıklama

100*230 5 Cm Profilli Lightbox

Işığın hoş ve çekici bir şekilde geçmesine izin veren ve yoldan geçenlere güçlü bir görsel etki sağlayan bir kumaş üzerine basılmış totem benzeri bir ekranla en yeni ve en zarif reklam biçimini keşfedin.

Hızlı montaj

LED tekstil kutu yapısı çok hızlı bir şekilde monte edilir. Bunlar şunlardan oluşur:

– Kasetin çerçevesi, çevreye yerleştirilmiş 4 alüminyum çubuktan (Lxl) oluşur, bunlar dört metal köşe ve vida ile birbirine sabitlenir;

– Çerçevenin arka kısmı. Boyuta bağlı olarak, LED modüllerinin monte edileceği kasetin iç duvarını oluşturan bir veya daha fazla plakadan oluşabilir;

– LED aydınlatma. LED modülleri, eşit aydınlatma sağlamak için tekrarlı olarak yerleştirilir; Ayrıca kutunun içinde LED transformatörü olacaktır.

– Tekstil baskısı. Kutu monte edildikten sonra, kumaşı nazikçe, perimetrik olarak monte edeceğiz. Kanala sığacak, mükemmel bir şekilde oturacak ve kırışıklıklar veya eklemler olmadan güzel bir görüntü sunacak, çevresi dikilmiş bir silikon bant ile birlikte gelir;

– Taban. Boyutlara bağlı olarak, taban ayakları profil kasasına yerleştirilebilir veya profilin altına vurularak monte edilebilir.

Tam renkli baskılı kumaş (tekstil)

Evlerin özelleştirilmesi, içeriden aydınlatılmasını sağlayan yarı saydam bir tekstil arkadan aydınlatmalı üzerine renkli baskı ile yapılır. Tekstil çerçeveden kolayca çıkarılabilir ve birkaç dakika içinde birkaç veya özel bilgi olmadan bir başkasıyla değiştirilebilir. Ayrıca maksimum 30 derecede ve ağartılmış deterjanla yıkanabilir. 30 derecede ve ağartılmış deterjanla yıkanabilir. Tekstil baskısı su geçirmez, kırışmaz, solmaz, alev geciktiricidir ve istenmez. Tekstil baskısı mattır ve ışığı yansıtmaz.

Her Ebata Göre Üretim

Tekstil ve çerçeve özel yapımdır, alüminyum profil ve özel aksesuarlardan yapılmıştır. Bunlar herhangi bir boyutta üretilebilir, ancak bir tarafın 3,2 m’yi geçmemesi önerilir (tekstil rulosunun maksimum tek parça yazıcı olması)

İç aydınlatma

Projektörler kullanılarak dışarıdan aydınlatılabilen Textile Popups ve Totemler gibi klasik sergi ekranlarının aksine, tekstil kutusu en büyük görsel ve pratik avantaj olan iç aydınlatma ile birlikte gelir. Aydınlatma ve tüm aksesuarlar içerideyken, kabloyu prize takmanız yeterlidir. Bu, görüntüsünü etkileyebilecek herhangi bir harici aksesuar olmadan net bir görünürlük sağlar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

markas303 markas303