image
image
image
image
image
image
VİNİL BASKI AFİŞ PANKART FİYAT TEKLİFİ ALIN

* En Geç 25 Dakika İçerisinde Teklifinize Geri Dönüş Yapılacaktır

Vinil Baskı Afiş İmalatı

Firmanızın tanınmasını, olağan müşteri sayınızı artırmayı ve de kendi sektörünüzde kazanç sağlayarak hızla ilerlemeyi isterken en etkili ve en ekonomik çözüm yolları arıyorsanız; doğru adrestesiniz. Dayanıklı, hafif ve dijital baskı özelliklerini içerisinde barındıran ve bu yönlerinden dolayı oldukça tercih edilen Vinil Branda baskı; PVC türünde organik bir malzeme olmasının yanı sıra, firmamız tarafından da toptan imalatı en seri şekilde yapılan bir baskı türüdür.

Vinil Baskı Branda Çeşitleri

  • 260 Grm Vinil : Genellikle emlak sektöründe kullanılan, geçici vinil türüdür. Firmamız, büyük ölçülerdeki istekleriniz doğrultusunda 260 Grm Vinil Brandayı kesinlikle önermemektedir.
  • 440 Grm Vinil : Genellikle rüzgar alan yerlerde kullanımı gerçekleştirilen, büyük metrajlar için tercih edebileceğiniz daha uzun ömürlü vinil türüdür.
  • Avrupa Vinil : En dayanıklı vinil türü olmasının yanı sıra, oldukça uzun süreli devam ettirebileceğiniz afiş reklamlarınız için ilk tercihiniz olmalıdır.
  • Mesh Delikli Vinil Branda : Adından da anlaşılacağı üzere delikli olma özelliği sayesinde rüzgarın çok olduğu bölgelerde kullanılmak adına kesinlikle tavsiye edilen bir üründür. Hava alıyor olması sayesinde de, diğer brandalar arasında en uzun ömürlü olandır.

Toptan Fason Vinil Baskı İmalatı

Seri üretim parkurumuz sayesinde istediğiniz ölçü ve dilediğiniz özellikteki Vinil Branda baskılarınızı gün içinde hazırlayıp sizlere ulaştırabilir, dilerseniz de grafik tasarım departmanımız aracılığıyla zihninizde canlanan yeni tasarımlarınızı gerçekleştirmemizi sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Vinil Branda Baskı

Firmamız bünyesinde toptan imalatı yapılan vinil baskılarınıza standart olarak dört kuş gözü (delik halka), sizlerin talepleri doğrultusunda da sopalı ve dikiş&kolon gibi işlemler gerçekleştirilmektedir. İstediğiniz ölçü ve özellikteki afiş siparişlerinize en kısa sürede ulaşabilmek adına, Bayraksan Tekstil’e ulaşabilirsiniz.

VİNİL BRANDA - İLİŞKİLİ ÜRÜNLER

* Vinile Bakanlar Aşağıdaki Ürünlere'de Baktı.