Sıkça Sorulan Sorular

Bayraksan Tekstil - Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizden sipariş vermek istiyorum. Nasıl sipariş vereceğim?

Bayraksantekstil olarak, online hizmet veriyor ve tüm sipariş işlemlerini internet üzerinden hallediyoruz. İhtiyacınız olan ürünün özelliklerini seçip sepete ekliyor, sepete gidip iparişi tamamlıyorsunuz.Siparişi tamamladıktan sonra en geç 20 dakika içerisin de tasarım destek hattımızdan aranacaksınız. Atomu parçalamak zor olabilir ama Bayraksantekstil’da sipariş oluşturmak aslında bu kadar kolay.

Siparişlerim ne kadar sürede elime ulaşır?

Ortalama 3 iş günü içerisin de siparişlerinizi kargoya teslim ediyoruz yada gelip imalathanemizden de alabilirsiniz.

Tasarım hizmeti veriyor musunuz?

Bayraksantekstil’da vereceğiniz siparişler için tasarım desteği verilmektedir. Siparişinizi tamamladıktan sonra en geç 20 dakika içerisin de tasarım departmanından aranıyorsunuz.
Elinizde hazır tasarım varsa Whatsapp hattına (0545 234 07 74) yada maile (bilgi@bayraksantekstil.com.tr) gönderebilirsiniz.

Kargo Ücreti Kime Ait ?

Normal şartlarda kargo ücreti alıcıya aittir. Çoklu alımlarda ve bazı ürünlerde ücretsiz kargo kampanyamız vardır. Ücretsiz kargo kampanyalı ürünleri görmek için Buraya tıklayınız.

Baskı öncesi herhangi bir kontrol yapıyor musunuz?

Elbette; gönderdiğiniz tasarımlar tarafımızdan çözünürlük, yerleşim, kesim payı gibi konularda baskıya uygunluğu açısından kontrol edilip uygunsa direkt baskıya gönderiliyor. Bizim düzeltebileceğimiz bir şeyler varsa düzenlemeleri yapıp mail ortamında tasarım onayınıza sunuyoruz. Bu süre ortalama 1 iş günü olup tasarımınızın baskıya uygunluğuna göre uzayabilir veya kısalabilir.

Satın aldığım ürünlerin faturasını nasıl gönderiyorsunuz?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerin faturalarını sisteme giriş yaptığınız adresinize ürünleriniz ile birlikte gönderiyoruz.