image
image
image
image
image

PLAJ BAYRAK FİYAT TEKLİFİ ALIN

* En Geç 25 Dakika İçerisinde Geri Dönüş Yapılmaktadır.

PLAJ BAYRAK İMALATI

Şirket veya firmaların çalıştıkları alanları tanıtmaları amacıyla giriştikleri reklam organizasyonlarında süsleme ve dikkat çekme amaçlı en fazla kullanılan bayrak türlerinden biri de damla bayraktır.
Reklamlara ciddi bütçeler ayıran firmaların tercih ettiği dayanıklı ve etkili ürünlerden biri olan damla bayraklar açık havada yapılan tanıtımların en önemli araçlarından birisidir. Çeşitli doğa koşullarına dayanıklı olması itibariyle açık havada, iş yerlerinin önünde, fuarlarda, açılışlarda, davetlerde veya bahçe toplantılarında amacına uygun olarak yerleştirilip, davetlilerin dikkatini çeken gösterişli damla bayrak tasarımları firmamız tarafından yapılmaktadır.

PLAJ Bayrak Ölçüleri

98×240 Cm Damla Bayrak
75×300 Cm Yelken Plaj Olta Bayrak
75×200 Cm Yelken Plaj Olta Bayrak
100×400 Cm Yelken Plaj Olta Bayrak
Fuar organizasyonlarınızı en güzel hâliyle sunmanızı kolaylaştıran, Kongre ve Kültür Merkezlerinde gerçekleşen etkinliklerinizi kolaylıkla çevrenize duyuran, AVM satış reklamlarınız ve toplantı alanlarındaki sunumlarınız için ilk tercihiniz olan Olta Bayraklar ; baskısında kullanılan 1. Sınıf Raşel malzemesi sayesinde sağlamlığından şüphe ettirmemektedir.

ROLLUP BANNER - İLİŞKİLİ ÜRÜNLER

* Rollup Banner Bakanlar Aşağıdaki Ürünlere'de Baktı.