Arnavutluk Kırlangıç Bayrağı

blank
Avrupa Birliği Bayrağı
55,00  TL

Açıklama

Arnavutluk Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç bayrak ismini bayrağın kesim modelinden alır. Çoğunlukla kare şeklinde tasarlanan bu bayrak türü bez bir kumaş üzerine farklı desenlerde hazırlanır. Tanıtım yapılmasında ve verilmek istenen mesajın anlatılmasında bu bayraklar önemli bir araçtır. Bayrağın alt kısmı ters v şeklindedir ve bu haliyle kırlangıç kuşlarını anımsatır. Üstten asılan bu bayrak türü geniş bir kullanım alanına sahiptir. Flama model olarak da bilinen kırlangıç bayraklar her türlü iç ve dış mekan organizasyonlarında tercih edilir. Dayanıklı ve kaliteli şekilde üretilen bayraklarda ebata göre farklı logo çalışmaları yapılabilir. Genelde tanıtım amacıyla kullanılan bu bayraklar etkili bir reklam aracı olacaktır. Önemli olan husus bayrağın tasarımının doğru yapılmasıdır. Firmaların daha kurumsal ve profesyonel görünmelerinde etkili olan bayraklar ilgili firmanın dış çevrede daha iyi tanınmasını destekler ve müşteri kitlesine hitap eder.

Kumaş türleri isteğe göre farklı tercih edilebilen kırlangıç bayrak türleri genellikle kaygan, parlak ve saten kumaştan hazırlanır. Bayrağın yan kısımları sıcak kesim ile kesilir ve en üst kısmından boru geçecek şekilde üst tarafından asılır. Bu haliyle iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen bayraklar kullanıcılarına aparatları ile birlikte kullanıma hazır şekilde teslim edilir. İçerisinde topuz, ip ve boru yer alır. Hedef kitleye mesaj aktarmanın en etkili yollarından biri olan kırlangıç bayrak farklı amaçlara uygun şekilde tasarlanabilir. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilmesi bayrağın daha uzun süre kullanılmasını sağlar. Özellikle bayrağı dışarıda kullanmayı düşünenler üretim aşamasında kalitesinden emin olduğu bir firma tercih etmelidir. Dışarıya uygun bayraklarda farklı kaplama malzemeleri tercih edilir. Birinci sınıf kaliteli kumaştan basılan modeller bulundukları mekanda uzun yıllar boyunca amacına hizmet edebilirler. Dış kısmının parlak olması bayrağın her zaman dikkat çekici olmasını sağlayacaktır.

Kırlangıç Bayrak Çeşitleri

Kırlangıç bayrak çeşitleri kesim şekilleri bakımından birbirinden ayrılır. Dikdörtgen ya da kare şeklinde hazırlanan bayrağın uç kısmı dışarı doğru üçgen ya da ters v şeklinde içe doğru kesilir. Yukarı kısmından asılarak kullanılan bayrak ebatları ise tercihe göre değişir. Cadde, sokak ve yollarda sıklıkla karşılaşılan kırlangıç bayraklar firma ve kurumlara özel özgün tasarımlarla süslenir. Kendine güvenen kurumların tercihi olan bayraklar mesaj ve slogan iletmek açısından idealdir. Renkleri ve resimleri kuruma göre düzenlenebilir. Firmanın imajını artırmak için tercih edilebilen bayraklarda kalite daima esastır. Profesyonel bir görünüm sunan bu parçalar çoğunlukla aynı modelde olsa da talebe göre farklı tasarımlar da yapılması mümkündür.

Dış mekanlarda kullanılacak kırlangıç bayrak çeşitleri yağmur, rüzgar, kar gibi hava koşullarına karşı dayanıklı olacak ve geçirgen özelliklere sahip kumaşlardan üretilir. Baskı kalitesini hiçbir zaman yitirmeyen bayraklar dijital baskı tekniği ile hazırlanır. Bu sayede kırlangıç bayrak yıpranma, soyulma, dökülme gibi sorunlara karşı korunaklı hale gelir. Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı korunaklı olan bayraklar çevreden gelen tüm olumsuz etkilere karşı hazırdır. Her zaman popülerliğini ve kurumsallığını koruyan kırlangıç bayrak çeşitleri kullanılacağı alana uygun ebatlarla hazırlanır. Üretimde ama bayrağın asıldığı yerde sağlam bir şekilde durmasını sağlamaktır. Tasarımda firmaya ait logo ve renklere yer verilir. Bayrağın ucunda kullanılan boru polivinil klorür esaslı direk olur. Tam takım olarak satışa sunulması kullanıcılar açısından kolaylık sağlar. Genellikle saten kumaşlardan üretilse de isteğe bağlı olarak raşel kumaş kullanılarak da kırlangıç bayrak üretilebilir. Bayrak için standart bir ölçünün bulunmaması her ihtiyaca göre üretim yapılabilmesini sağlar. Üretiminin ve kullanımının rahat olması sebebiyle son dönemlerin en çok tercih edilen bayrak türüdür.

Kırlangıç Bayrak Fiyatları

Kampanyalı ve avantajlı fiyatlarla kırlangıç bayrak satın almak için önceden piyasa araştırması yapmak gerekir. Rengi, şekli, ölçüleri ve oranları dikkate alınarak belirlenen kırlangıç bayrak fiyatları her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir. Yapılan fiyat tekliflerine bayrağın yanında verilen aparatlar da dahildir. Dijital baskı tekniği kullanılarak basılan bayraklarda kaliteden ödün verilmemesi ana amaçtır. Buna karşılık uygun fiyatlar belirlenmesi kullanıcı memnuniyetini artıracaktır.

Kırlangıç bayrak fiyatları için öncelikle sipariş detayları incelenir. Bayrağın üzerinde ne olacağı, görsel materyaller ve benzer detaylar için üretici firma ile iletişime geçilir. Talebe göre en uygun özelliklere sahip bayrak üretilir ve müşteri en beğendiği ürüne onay verir. Bayrak tasarımı konusunda anlaşma sağlandıktan sonra miktar olarak üretime geçilir ve müşterinin istediği sayıda kırlangıç bayrak üretilir. Üretimi tamamlanan bayraklar ardından istenilen adrese gönderilir ve kullanıma anında başlanabilir. Tüm üretim aşamaları başlangıçta anlaşılan fiyatlara dahildir.

Firmaların bütçelerini zorlamadan etkili ve verimli reklam yapabilmelerini sağlayan kırlangıç bayrak çeşitleri yüksek kurumsal kimlik için gereklidir. Bu tür ufak materyaller işlevsel olması nedeniyle firmalar tarafından sıklıkla tercih edilir. En çok talep edilen ölçülere bakıldığında bunlar arasında 50×100 cm, 75×200 cm, 100×300 cm, 150×400 cm, 150×500 cm gibi farklı ölçü seçenekleri bulunur. Tüm ebatlar istenilen tanıtımın yapılmasında önemli bir araç olarak kullanılır. Bayrağın üst kısmında bulunan boru ve ip her yere rahatlıkla asılabilmesini sağlar. Bayrak görünümünün canlı olması ve bu canlılığı uzun süre koruması kullanışlılığını artırır. Bu baskının kalıcı olması için 200C ile 230C arası sıcaklıkta fiske makinelerinden geçirilir. Sıcak kesim tekniği ile şekil verilmesi kırlangıç bayrak çeşitlerini fiyat performans ürünü haline getirir.

Kırlangıç Bayrak Kullanım Alanları

Özel ölçüler ile tasarımı yapılabilen kırlangıç bayrak neredeyse her yerde kullanılabilir. Dış ve iç mekan fark etmeksizin yer verilebilen bu bayraklar hedef kitleye istenen mesajı iletmek için etkili bir yöntemdir. En çok kullanıldığı yerler bayi toplantıları, toplantılar, konferanslar, açılışlar, yemek organizasyonları, ürün tanıtımları, fuarlar ve benzer yerlerdir. Kristal saten malzemeden üretildiği için görünümü parlak ve göz alıcıdır, bu nedenle insanların dikkatini çeker. Bayrak sipariş edildiğinde asma aparatları ile birlikte verilir ve bu aparatlar için ekstra bir ödeme yapılmaz. Farklı çeşitlerinin olması sayesinde her kullanıcı kendi beklentilerini karşılayan bayrağa sahip olabilir.

Alt kısmı beşgen kesim olan kırlangıç bayrak, uç kısmı ters v şeklinde kesilen kırlangıç bayrak ve alt uçları dalga şeklinde olan kırlangıç bayrak modelleri en çok kullanılan türleridir. Hangi türün kullanılacağına üretim aşamasından önce karar vermek gerekir. Piyasada satışı yapılan bayraklar tasarım açısından aynı olsa da kalitesine göre farklılık gösterir. Dış mekanlarda kullanılacak bayraklarda ekstra dış kaplama yapılır. Bunun yapılmadığı bayraklar daha çok iç mekanlarda tercih edilir. Organizasyonlarda çoğunlukla 50×150 cm ölçülerinde olan modeller kullanılır. Görkemli ve büyük bir yapıya sahip olan bayraklar solmadan uzun süre boyunca parlaklığını korur. Konser ya da miting gibi büyük organizasyonlarda daha geniş ölçülerde kırlangıç bayrak sipariş edilir. Bayrak seçerken ihtiyaca uygun tercihler yapmak gerekir. Örneğin masa üstü ürünler için 5×35 cm boyutlarında olan bayraklar ideal olacaktır. Boyut seçiminin ardından bayrağın nerede kullanılacağı düşünülmelidir. Küçük bayraklarda kumaş daha ince iken boyut arttıkça kumaşın da daha kalın hale gelmesi gerekir. Kullanım alanına uygun tercihler yapmak bayrağın kullanım ömrünün artmasını sağlayacaktır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

markas303 markas303