image
image
image
image
image

KIRLANGIÇ BAYRAK FİYAT TEKLİFİ ALIN

* En Geç 25 Dakika İçerisinde Teklifinize Geri Dönüş Yapılacaktır.

Kırlangıç Bayrak İmalatı

Şirketlerin hem iç hem de dış mekanlarında rahatlıkla kullanılabilen ve firmalar için son derece önemli bir ürün olan kırlangıç bayraklar; fuar, iş yemekleri, iş toplantıları ve birçok organizasyonda karşımıza çıkmaktadır. Kırlangıç bayrak modelleri şirketler için hem reklam hem de profesyonellik açısından katkı sağlamakta ve şirketler için kurumsal bir kimlik kazandırmaktadır. Sizleri bir adım ileriye taşımayı kendine hedef belirleyen Bayraksan Tekstil; işletmelerinizin hem hedef kitlelerine hem de rakiplerinize karşın daha farklı ve daha yüksek kalitede etki yaratacak kırlangıç bayrakları standart boylarda ve modellerde olabileceği gibi, aynı zamanda hayallerinizde canlanan ve tasarımları baştan sona şirketinize özgü modellerle de sizlere yardımcı olmaktadır.

Kırlangıç Bayrak Ölçüleri

50x150 cm, 75x150 cm 75x200 cm İstediğiniz Ölçü - Özel İmalat
Standart tasarımlarımızda öncelikle şirketin ismi, logosu ve iletişim numaraları bulunmaktadır ve bu sayede işletmenizin isim değeri en yükseğe taşınmaktadır. Rüzgâr yağmur, kar ve güneşin zararlı etkilerinden asla etkilenmeyen ve bu konuda oluşabilecek hasarlar için şirketimiz güvencesiyle kesin bir garanti sağlanan kırlangıç bayraklar, son derece yüksek kalitedeki malzemelerden üretilmektedir. Şirketimiz seri üretim panalleri sayesinde hızlı ve kaliteli bayrakları ister iç isterseniz de dış mekanlarda kullanımınızı kolaylaştırmaktadır.

Toptan Kırlangıç Bayrak İmalatı

Kırlangıç bayrak çeşitleri baskı kalitesinde en yüksek değerleri içermektedir. Özellikle de dijital baskı kalitesi ile yapılan kırlangıç bayrakların baskılarında yıpranma, eskime veya soyulma, dökülme gibi durumlar asla görülmek ve baskı kalitesi çok uzun yıllar boyunca kendisini korumaktadır. Birçok açıdan farklılık sağlayacak ve işletmeler için büyük yarar oluşturacak olan kırlangıç bayrak modelleri, fiyatları itibari ile de oldukça uygun fiyatlar içermektedir. Bayraksan Tekstil bünyesinde, kısa sürede içerisinde istediğiniz sayıda, istediğiniz ölçüde, istediğiniz özelliklerde, toptan ve perakende seçenekleriyle kırlangıç bayrak imalatı yapılacak; istediğiniz adrese de teslimatı gerçekleştirilecektir.

KIRLANGIÇ BAYRAK İMALATI - İLİŞKİLİ ÜRÜNLER

* Bayrak İmalatına Bakanlar Aşağıdaki Ürünlere'de Baktı.