Biz Kimiz ?

Bayraksan Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

HAKKIMIZDA

Bayraksan tesktil 1998 yilindan bu yana sektöründe yenilikçi lider rakipsiz müşteri odakli ve profesyonel hizmet anlayişi ile her daim iyiyi ve daha iyi yi amaçliyor. 21 yillik tecrubesini sektör tecrübesi ile birleştirip müşterilerine çözüm odakli yaklaşimini ilk tanişmada sizlere sunuyor.gelişime yönelik yatirimlari ve güçlü altyapisiyla ümraniye bölgesinde 1750 m2 üretim depolama alani, 8 adet dijitas baki parkuru ve 28 personeliyle beklentilerin ilerisinde kaliteli hizmet veriyor. 81 ilde yayilmiş geniş satiş ve dağitim alani ile birçok sektöre çözüm sunuyor.

Bayrak flama vinil baski hizmetlerinde 1. sinif avrupa kalitesi ile hizmet veriyor.kendi bünyesi içerisinde imalat yapan dünyada bir çok ülkeye ihracati olan perakende ve toptan satişta en üst seviyeye ulaşmiş sanal alişveriş portali olan, Bayraksan Tekstil Tic ve San Ltd Şti e ticaret sistemlerinde 3d secure korumasi ile yeni nesil güvenli e-ticaret sitesi ile güvenli ve hizli bir şekilde hizmet vermekten sektöründe öncülük yapmakta gurur duyan ve yeniliklerin devami için bünyesinde ar-ge ekibi bulunduran tek firmadir.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de dijital baski sektörünün öncülerin den olarak; baski denildiğinde akla ilk gelen, hizmet kalitesi, pratik çözümleri ve müşteri odakliliği ile en fazla tercih edilen marka olmak.
Yurtiçinde ve dişinda karli, yeni projeler ile sürdürülebilir büyüme.

MİSYONUMUZ

Dijital basima dayali ihtiyaçlari en doğru ve hizli şekilde anlayarak hizmetlerimiz ile fark yaratan ar-ge ekibimiz ile verimli çözümler tasarlayarak müşterimizin çözüm ortaği olup , onlarin hayatini kolaylaştiririz.